KULTUROMANIA
…czyli poniedziałkowe przedpołudnia dla Seniorów. Cykl jest okazją do prezentacji twórców indywidualnych i grup artystycznych (chórów, teatrów, kabaretów), spotkań typu talk-show z wybitnymi postaciami życia kulturalnego, a także ciekawych prelekcji podróżniczych czy etnograficznych.
„In blanco” – autorski koncert piosenki poetyckiej
12 maja (poniedziałek), godz. 11:00
Występują: Darek Rączka (śpiew i gitara) i Marcin Guzek (gitara)
In blanco – koncert Dariusza Rączki nawiązujący do jego debiutanckiej płyty pod tym samym tytułem. Płyta została nagrana z zespołem Fantasmagoria.
Na program koncertu składają się słowno-muzyczne utwory poetyckie z krainy łagodności
zaaranżowane na wokal, dwie gitary i instrumenty niespodzianki.
Dariusz Rączka znany jest ze swojej lirycznej natury i ciekawego poczucia humoru. Szybko i łatwo nawiązuje kontakt z publicznością.
Dariuszowi Rączce towarzyszyć będzie Marcin Guzek – instrumentalista obdarzony wielkim talentem i niesamowitymi umiejętnościami. Przez wiele lat związany z łowicką sceną muzyczną.
Koncertował w Polsce i za granicą.