Repertuar

Miesiąc:

Miejsce:

INFORMACJA
O BILETACH I ZAPROSZENIACH

01.09.2017 | Piątek

14.00–20.00

ROTACYJNY DOM KULTURY NA JAZDOWIE

„Literatura jak fotosynteza”

1–19 września 2017, od wtorku do niedzieli, w godz.: 14.00–20.00

organizator: Staromiejski Dom Kultury

wstęp wolny

02.09.2017 | Sobota

12.30

MIĘDZYPOKOLENIOWA KLUBOKAWIARNIA

Klub Szczęśliwego Człowieka – inauguracja

prowadzenie: Joanna Barciszewska

wstęp wolny

02.09.2017 | Sobota

17.00

MIĘDZYPOKOLENIOWA KLUBOKAWIARNIA

Izabella i Andrzej Leśkiewiczowie „Mądre jest oko, które podróżuje”

wernisaż wystawy fotografii

wystawa czynna do 6 października 2017

wstęp wolny

06.09.2017 | Środa

17.00

MIĘDZYPOKOLENIOWA KLUBOKAWIARNIA

Co i jak czytać dzieciom? „Diplodok w potoku”

promocja książki dla dzieci Joanny Jakubik

wstęp wolny

07.09.2017 | Czwartek

17.00

MIĘDZYPOKOLENIOWA KLUBOKAWIARNIA

„Afryka inaczej”

o Afryce opowie Elik Aimee (Elżbieta Olszewska), dziennikarka i poetka, w programie prezentacja multimedialna

wstęp wolny

09.09.2017 | Sobota

17.00

MIĘDZYPOKOLENIOWA KLUBOKAWIARNIA

„Dojrzewamy jak wino”

promocja płyty z autorskimi piosenkami kabaretu „Pół-serio”, płytę promować będą Wanda Dusia Stańczak i Maciej Kacperski

wstęp wolny

10.09.2017 | Niedziela

17.00

SCENA NA SMOLNEJ

Leszek Gapski „Malarstwo i rysunek”

wystawa czynna do 28 września 2017

16.09.2017 | Sobota

19.00

SCENA NA SMOLNEJ

Julia & Mitchell

koncert instrumentalny

wyst.: Julia Maliszkiewicz, Polska (skrzypce), Mitchell Atkinson, USA (bas) i siedmioosobowy band

bilety: 5 PLN

16.09.2017 | Sobota

12.00–20.30

NA ZEWNĄTRZ

Piąte Miejskie Urodziny Andersa

sąsiedzkie święto ulicy gen. Władysława Andersa w Warszawie
(Dni Andersa)

partner inicjatywy: Dom Kultury Śródmieście

wstęp wolny

 

17.09.2017 | Niedziela

17.00

SCENA NA SMOLNEJ

Teatr ResComica „Baza”

spektakl

scen., reż. i scenogr.: Aleksander Derkaczew, wyst.: Beata Lechowicz, Katarzyna Niedźwiecka, Grażyna Nurzyńska, Joanna Piorun, Marta Szczęsna-Kononowicz, Dariusz Fiołek, Dariusz Myszkowski, Artur Rzeszotek

bilety: 5 PLN

18.09.2017 | Poniedziałek

11.00

SCENA NA SMOLNEJ

PROGRAM SENIOR – KULTUROMANIA

spotkanie inauguracyjne

„Klub kolekcjonera”, prelekcja

prowadzenie: Marcin Królikowski (numizmatyk, pasjonat historii, miłośnik Warszawy)

wstęp wolny

18.09.2017 | Poniedziałek

19.00

SCENA NA SMOLNEJ

„Co nam zostało z tych lat…, piosenki Mieczysława Fogga”

koncert autorski

wyst.: Piotr Kopietz (akordeon, bandoneon, narracja), Piotr Kędziorek (baryton, gitara, beatbox, narracja)

bilety: 5 PLN

21.09.2017 | Czwartek

19.00

SCENA NA SMOLNEJ

Sarakina Balkan Band + Peyo Peev

koncert etno-jazzowy, prezentacja płyty „Balkantron”

wyst.: Peyo Peev (gadułka) i Sarakina Balkan Band w składzie: Jacek Grekow (akordeon, gajda), Jan Mlejnek (tambura, klarnet), Mateusz Bielski (kontrabas), Anna Klebus (śpiew)

współorganizator: Bułgarski Instytut Kultury

wstęp wolny

21.09.2017 | Czwartek

18.00

MIĘDZYPOKOLENIOWA KLUBOKAWIARNIA

Opowieści o Warszawie

„Sport i rekreacja w Warszawie II Rzeczpospolitej”

prowadzenie: Weronika Cukierska i Piotr Czerwiński

wstęp wolny

21.09.2017 | Czwartek

15.00

NA ZEWNĄTRZ

Miasto-emocje: Spotkanie. Dla Pokoju

happening

ul. Chmielna (odcinek Nowy Świat – Bracka)

współorganizator: Dom Kultury Śródmieście

wstęp wolny

23.09.2017 | Sobota

18.00

SCENA NA SMOLNEJ

Do tańca gra… zespół „Brawoo”

wieczorek taneczny

wyst.: Piotr Dylicki (śpiew, instrumenty klawiszowe), Tomasz Nowak (śpiew, instrumenty klawiszowe)

bilety: 10 PLN

23.09.2017 | Sobota

17.00

MIĘDZYPOKOLENIOWA KLUBOKAWIARNIA

„Sen na Twoim kawałku ziemi”

promocja tomiku wierszy Walentyny Karwowskiej

wstęp wolny

23.09.2017 | Sobota

18.00

KLUB NA HOŻEJ

Marko Veljić „4 Angels – 4 Prophets”

finisaż wystawy malarstwa

wstęp wolny

23.09.2017 | Sobota

12.00–21.00

NA ZEWNĄTRZ

Święto ulicy Oleandrów

sąsiedzka impreza lokalna

wstęp wolny

23.09.2017 | Sobota

13.30–17.30

ROTACYJNY DOM KULTURY NA JAZDOWIE

Międzykulturowy Dzień Dialogu z AFS

międzykulturowe warsztaty kulinarne, edukacyjne i integracyjne

organizator: AFS Polska Region Warszawa

szczegóły i informacje o zapisach na warsztaty na Facebook – AFS Polska

wstęp wolny

24.09.2017 | Niedziela

17.00

SCENA NA SMOLNEJ

Slyde „Ramy”

spektakl taneczny

choreogr.: Izabella Borkowska, reż.: Darek Sikorski

wyst.: Aldona Banasiuk, Aleksandra Bechcicka, Marta Domagała-Witkowska, Marta Gajuk, Aleksandra Lewandowska, Sylwia Rusak, Filip Gutowski

bilety: 5 PLN

25.09.2017 | Poniedziałek

19.00

SCENA NA SMOLNEJ

Jarek Tomaszewski i Przyjaciele „Koncert Na Marginesie”

piosenka autorska i turystyczna

bilety: 5 PLN

25.09.2017 | Poniedziałek

11.00

SCENA NA SMOLNEJ

P. S. PROGRAM SENIOR – KULTUROMANIA

„Pocałunki”, program poetycko-muzyczny o życiu i poezji Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej

wyst.: Teresa Siewierska i Andrzej Seroczyński (fortepian)

wstęp wolny

26.09.2017 | Wtorek

19.00

MIĘDZYPOKOLENIOWA KLUBOKAWIARNIA

„Myśl…”

wieczór z poezją Jolanty Kupisz

wstęp wolny

29.09.2017 | Piątek

19.00

ROTACYJNY DOM KULTURY NA JAZDOWIE

Bartosz Gregorek „Taniec śmierci”

wernisaż wystawy

wystawa czynna do 14 października 2017

wstęp wolny

30.09.2017 | Sobota

17.00

SCENA NA SMOLNEJ

Renata Celnikier „Muzyczne”

wernisaż wystawy malarstwa

wystawa czynna do 26 października 2017

zaproszenia

30.09.2017 | Sobota

17.00

MIĘDZYPOKOLENIOWA KLUBOKAWIARNIA

Izabella Kuś „Wichry i sentymenty życia”

wieczór poezji

wstęp wolny

30.09.2017 | Sobota

18.00

KLUB NA HOŻEJ

Barbara Bielecka-Woźniczko „Powrót do przeszłości – malarstwo”

wernisaż wystawy zorganizowanej w związku z 650 rocznicą nadania praw Ormianom w Polsce

wystawa czynna do 30 października 2017

zaproszenia

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na korzystanie z plików cookies. Więcej w dziale Polityka prywatności.