kontrast: icon

„MAMY KUBEK” Warsztaty ceramiczne z okazji DNIA MAMY

40 zł
wstecz

Z okazji zbliżającego się Dnia Matki zapraszamy Was na warsztaty ceramiczne, podczas których własnoręcznie wykonacie i ozdobicie kubki kolorowymi angobami (rodzaj płynnej gliki). Powstałe kubki mogą być wspaniałym prezentem dla Mam.
Naczynia zostaną wypalone i poszkliwione transparentnym szkliwem, które nada kubkom połysk i wytrzymałość. Kubki będą do odbioru w umówionym terminie. Zapewniamy wszystkie materiały.
 

Kiedy?

13 maja (sobota), w godzinach 10.00-12.30

Gdzie?

Piwnica Ceramiczna, ul. Smolna 14

Koszt: 40 zł

Zajęcia poprowadzi: Anna Zielińska

Anna Zielińska  –  absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, doktorantka Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie, trener komunikacji interpersonalnej. Pracowała jako arteterapeutka w Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia w Tworkach i jednocześnie współpracuje z Fundacją Dom Kultury, dla której prowadzi zajęcia integracyjne, edukacyjne i terapeutyczne dla dzieci i młodzieży z rodzin patologicznych i zagrożonych wykluczeniem społecznym. Prowadzi też warsztaty arteterapeutyczne dla skazanych, w więzieniach na terenie Polski. Członkini grupy artystycznej Reaktor Laboratorium Rzeźby. W swoim dorobku ma wiele wystaw w kraju i zagranicą.

* Warsztaty przeznaczone są dla osób powyżej 16 roku życia

40 zł BILET bilet
udostępnij na: facebooku