DKS

Repertuar

Miesiąc:

Miejsce:

INFORMACJA
O BILETACH I WEJŚCIÓWKACH

01.12.2019 | Niedziela

11.00

SCENA NA SMOLNEJ 9

PORANEK FAMILIJNY

Teatr Lalek Pinokio „Przygody wesołego Psiuńcia”, spektakl dla dzieci od 3 lat
Warsztaty artystyczne, prowadzenie: Klawa Planeta

bilety: 15 PLN

01.12.2019 | Niedziela

17.00

SCENA NA SMOLNEJ 9

Euforyści „Miłośnie, lirycznie, erotycznie”

koncert
opieka wokalna: Eliza Szulińska
wyst.: Izabella Kurlanda, Julia Pawłowska, Bartosz Jakubowski, Sylwia Gwiazda, Zosia Michalik, Anna Duszyńska, Katarzyna Arkuszyńska, Vlasta Traczyk (fortepian)

bilety: 25 PLN/15 PLN (seniorzy)

02.12.2019 | Poniedziałek

11.00

SCENA NA SMOLNEJ 9

PROGRAM SENIOR – KULTUROMANIA

„Religie świata. Judaizm”, wykład i dyskusja
prowadzenie: prof. Stanisław Obirek

wstęp wolny

02.12.2019 | Poniedziałek

17.00

MIĘDZYPOKOLENIOWA KLUBOKAWIARNIA, ANIELEWICZA 3/5

Jolanta Marcolla „Strachy Rysia”

spotkanie z autorką i premiera książki dla dzieci; zapraszamy rodziców, dziadków i dzieci

wstęp wolny

02.12.2019 | Poniedziałek

19.00

SCENA NA SMOLNEJ 9

Katarzyna Walczak oraz Jakub Wocial „A Vampire Memories”

koncert musicalowy

bilety: 25 PLN

03.12.2019 | Wtorek

18.00

MIĘDZYPOKOLENIOWA KLUBOKAWIARNIA, ANIELEWICZA 3/5

„Modna na przekór – moda w czasach PRL”

prelekcja i prezentacja multimedialna
prowadzenie: Agnieszka Jelonkiewicz (konsultantka ds. wizerunku, historyk sztuki, trener)

wstęp wolny

04.12.2019 | Środa

18.30

SCENA NA SMOLNEJ 9

Joanna Kondrat „Niebieski Koncert”

dwugodzinne widowisko łączące koncert z pokazem filmu przeciwko przemocy wobec kobiet

bilety: 10 PLN

05.12.2019 | Czwartek

18.00

MIĘDZYPOKOLENIOWA KLUBOKAWIARNIA, ANIELEWICZA 3/5

Fundacja Onkocafe – Klub pacjenta

wstęp wolny

06.12.2019 | Piątek

12.00–18.00

MIĘDZYPOKOLENIOWA KLUBOKAWIARNIA, ANIELEWICZA 3/5

Kiermasz świąteczny

14.00–16.00 własnoręczne zdobienie bombek

wstęp wolny

07.12.2019 | Sobota

11.00–18.00

SCENA NA SMOLNEJ 9

8. Warszawski Konkurs Taneczny SoloDuoTrio

pokaz konkursowych prezentacji choreograficznych
Jury: Anna Jujka, Bartosz Figurski, Łukasz Depa

wstęp wolny

07.12.2019 | Sobota

12.00

MIĘDZYPOKOLENIOWA KLUBOKAWIARNIA, ANIELEWICZA 3/5

„Portrety – emocje”

wernisaż wystawy studentów i absolwentów Wydziału Architektury Wnętrz ASP w Warszawie
wystawa czynna do 3 I 2020

wstęp wolny

07.12.2019 | Sobota

18.00

KLUB NA HOŻEJ 41 LOK. 2

Impro na Hożej

Teatr Pierwsze Słyszę i Goście

wstęp wolny

08.12.2019 | Niedziela

11.00

SCENA NA SMOLNEJ 9

PORANEK FAMILIJNY

Teatr Tak „Co się stało z Mikołajem”, spektakl dla dzieci od 3 lat
wyst.: Emilia Rutkowska Bekas, Dariusz Bekas
Warsztaty artystyczne, prowadzenie: Klawa Planeta

bilety: 15 PLN

08.12.2019 | Niedziela

17.00

SCENA NA SMOLNEJ 9

„Ogniem i mieczem”

pokaz specjalny Międzynarodowego Festiwalu Filmów Historycznych i Wojskowych oraz spotkanie z twórcami
„Ogniem i mieczem” w 20. rocznicę premiery filmu i 50. rocznicę rozpoczęcia ekranizacji Trylogii Henryka Sienkiewicza
organizator: Fundacja Ars Creatori

bilety: 0 PLN

09.12.2019 | Poniedziałek

11.00

SCENA NA SMOLNEJ 9

PROGRAM SENIOR – KULTUROMANIA

Grupa artystyczna A MY TACY „Ujmij los w swoje ręce”, koncert
wyst.: Barbara Białowąs (prowadzenie i recytacja), Alicja Bendkowska (wokal), Krzysztof Podstawka (gitara), Włodzimierz Tyl (fortepian)

bilety: 5 PLN

09.12.2019 | Poniedziałek

16.00–19.00

MIĘDZYPOKOLENIOWA KLUBOKAWIARNIA, ANIELEWICZA 3/5

Fundacja VERITA „Pierwsza pomoc”

kurs pierwszej pomocy z wprowadzeniem seniorów w tematykę pudełka/koperty życia (część teoretyczna i praktyczna)

zapisy: tel. 22 127 19 00

09.12.2019 | Poniedziałek

19.00

SCENA NA SMOLNEJ 9

„Gustaw Holoubek. Wspomnienie”

spotkanie poświęcone pamięci Gustawa Holoubka
udział wezmą: Magdalena Zawadzka, Jan Holoubek
w programie projekcja filmu zrealizowanego przez Jana Holoubka „Słońce i cień”
prowadzenie: Krystyna Gucewicz

bilety: 0 PLN

10.12.2019 | Wtorek

18.00

MIĘDZYPOKOLENIOWA KLUBOKAWIARNIA, ANIELEWICZA 3/5

Zespół Wokalny Akord „Dobre słowa”

koncert
prowadzenie: Barbara Piasecka, akomp.: Jerzy Muczyński

wstęp wolny

11.12.2019 | Środa

16.30

SCENA NA SMOLNEJ 9

Akademia Krajoznawców Uniwersytet III Wieku

„Kubańskie pejzaże – przez Kubę na rowerze i nie tylko”
prelekcja i prezentacja multimedialna: Zuzanna Malanowska (podróżnik, krajoznawca)

wstęp wolny

11.12.2019 | Środa

16.30

MIĘDZYPOKOLENIOWA KLUBOKAWIARNIA, ANIELEWICZA 3/5

Biuro Porad Obywatelskich „Co nowego w przepisach o upadłości konsumenckiej”

wykład
prowadzenie: Agnieszka Pożarowska

wstęp wolny

12.12.2019 | Czwartek

19.00

MIĘDZYPOKOLENIOWA KLUBOKAWIARNIA, ANIELEWICZA 3/5

Wieczór z Manulą Kalicką

spotkanie z autorką
prowadzenie: Piotr Czerwiński

wstęp wolny

12.12.2019 | Czwartek

18.00–21

ROTACYJNY DOM KULTURY NA JAZDOWIE, JAZDÓW 3/18

Marta Bogdańska „Shifters” (Zmiennokształtne)

wystawa fotografii artystki pracującej z dźwiękiem, tekstem i obrazem

wstęp wolny

13.12.2019 | Piątek

17.00–19.00

MIĘDZYPOKOLENIOWA KLUBOKAWIARNIA, ANIELEWICZA 3/5

Fundacja VERITA „Dostęp do nowych mediów cyfrowych”

warsztat

zapisy: tel. 22 127 19 00

14.12.2019 | Sobota

16.00–17.30

SCENA NA SMOLNEJ 9

AKTYWNE POPOŁUDNIE NA SMOLNEJ

Floor Work, warsztat
prowadzenie: Bartosz Figurski

bilety: 20 PLN

14.12.2019 | Sobota

18.00

KLUB NA HOŻEJ 41 LOK. 2

Terra Poetica „Święta znane i nieznane”

koncert poetycko-balladowy

wstęp wolny

14.12.2019 | Sobota

19.00

SCENA NA SMOLNEJ 9

Big Band Jazz Combo Volta „Muzyczne metropolie świata”

koncert
opieka art. i prowadzenie koncertu: Wojciech Kulczycki
wyst.: Anna Sekuna (wokal), Joanna Rubin (saksofon altowy), Agnieszka Homa (saksofon altowy), Kamil Smukowski (saksofon tenorowy), Romuald Gołębiowski (saksofon tenorowy), Rafał Kwiatkowski (saksofon barytonowy), Mateusz Woch (trąbka), Bartosz Kieszkowski (trąbka), Jakub Zalech (trąbka), Tadeusz Łazuka (puzon), Andrzej Rękas (puzon), Michał Wycech (puzon), Michał Gasztold (gitara), Bogusław Poniatowski (gitara basowa), Mariusz Dropek (fortepian), Mateusz Wiewióra (perkusja)

bilety: 10 PLN

15.12.2019 | Niedziela

10.00–18.00

SCENA NA SMOLNEJ 9

Kiermasz świąteczny

prezentacja i sprzedaż rękodzieła związanego z tradycjami bożonarodzeniowymi

wstęp wolny

15.12.2019 | Niedziela

11.00

SCENA NA SMOLNEJ 9

PORANEK FAMILIJNY

Teatr Pacuś „Zimowa przygoda z Mikołajem”, spektakl dla dzieci od 3 lat
wyst.: Joanna Polak, Igor Polak
Warsztaty artystyczne (ozdoby świąteczne), prowadzenie: Elżbieta Zdrodowska

bilety: 15 PLN

15.12.2019 | Niedziela

17.00

SCENA NA SMOLNEJ 9

Slyde „Maanam być lepiej”

spektakl taneczny
choreogr. i stylizacja: Izabella Borkowska, przygotowanie wokalne: Magdalena Ptaszyńska
reż. i scenogr.: Darek Sikorski
wyst.: Aleksandra Bechcicka, Aleksandra Crisanti, Karolina Delura, Marta Domagała-Witkowska, Marta Gajuk, Daniel Harry Jarociński, Sylwia Rusak, Aleksandra Stegienko

bilety: 5 PLN

15.12.2019 | Niedziela

19.00

ROTACYJNY DOM KULTURY NA JAZDOWIE, JAZDÓW 3/18

Koncert w ramach projektu „Shifters” – zespół Kuratorki „Podroby”

wstęp wolny

16.12.2019 | Poniedziałek

11.00

SCENA NA SMOLNEJ 9

PROGRAM SENIOR – KULTUROMANIA

„Dawnych świętowań czar. Wigilia i Święta Bożego Narodzenia w przedwojennej Warszawie”
prelekcja i prezentacja multimedialna
prowadzenie: Piotr Czerwiński

wstęp wolny

16.12.2019 | Poniedziałek

18.30

MIĘDZYPOKOLENIOWA KLUBOKAWIARNIA, ANIELEWICZA 3/5

PROGRAMOWANIE GŁOWY PRZY KAWIE

„Motywacja – co zrobić, aby mi się chciało?”
spotkanie z dziedziny psychologii sportu i treningu mentalnego
prowadzenie: Ewa Szczepańska

wstęp wolny

16.12.2019 | Poniedziałek

19.00

SCENA NA SMOLNEJ 9

„Pierwsza gwiazda”

koncert świąteczny Studia Piosenki z udziałem Zespołu Wokalnego DKŚ
Studio Piosenki, opieka art.: Weronika Kmita, Przemysław Zalewski (akompaniator)
Zespół Wokalny DKŚ, opieka art.: Paulina Brzozowska BRZÓZKA

bilety: 5 PLN

18.12.2019 | Środa

18.00

MIĘDZYPOKOLENIOWA KLUBOKAWIARNIA, ANIELEWICZA 3/5

„Biegiem po górach”

spotkanie podróżnicze i prezentacja multimedialna: Joanna Mostowska

wstęp wolny

20.12.2019 | Piątek

17.00

MIĘDZYPOKOLENIOWA KLUBOKAWIARNIA, ANIELEWICZA 3/5

Fundacja VERITA „Zjawiska kradzieży i wyłudzeń wobec seniorów”

wstęp wolny

20.12.2019 | Piątek

19.00

MIĘDZYPOKOLENIOWA KLUBOKAWIARNIA, ANIELEWICZA 3/5

Fundacja VERITA „Zagrożenia konsumenckie”

wstęp wolny

28.12.2019 | Sobota

17.00

SCENA NA SMOLNEJ 9

The Warsaw Dixielanders

koncert jazzu tradycyjnego
wyst.: Robert Kuduk (kontrabas), Mariusz Wnuk (puzon), Marek „Słoma” Słomiński (banjo), Jerzy „Kusy” Kuszakiewicz (trąbka, wokal), Jerzy Więckowski (perkusja), Michał Pijewski (klarnet, wokal)

bilety: 10 PLN

29.12.2019 | Niedziela

17.00

SCENA NA SMOLNEJ 9

Chór La Musica „Magia świąt”

koncert kolęd i piosenek świątecznych
opieka art.: Barbara Wasilewska (dyrygentka), Grzegorz Sykulski (akompaniator)

bilety: 5 PLN

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych zgodnie z Polityką prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce. Więcej →

Zmiany w Polityce Prywatności


Zgodnie z wymogami prawnymi nałożonymi przez Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, w niniejszym Serwisie obowiązuje nowa Polityka prywatności, w której znajdują się wszystkie informacje dotyczące zbierania, przetwarzania i ochrony danych osobowych użytkowników tego Serwisu.

Przypominamy ponadto, że dla prawidłowego działania serwisu używamy informacji zapisanych w plikach cookies. W ustawieniach przeglądarki internetowej można zmienić ustawienia dotyczące plików cookies.

Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies w niniejszym Serwisie, prosimy o zmianę ustawień w przeglądarce lub opuszczenie Serwisu.

Polityka prywatności