Repertuar

19.03.2018 | Poniedziałek

19.00

SCENA NA SMOLNEJ 9

Grupa Taneczna Flesz „Krąg”

spektakl taneczny, choreogr. i kostiumy: Izabella Borkowska i Zespół, reż. i scenogr.: Darek Sikorski
wyst.: Kinga Aleksandrowicz/Margarita Boguslavskaya, Magdalena Dąbrowska, Joanna Pawłowska, Magdalena Sobieska, Kamila Wasilewska
(spektakl zrealizowano ze środków Funduszu Animacji Kultury WPEK 2017)

bilety: 5 PLN

KRĄG KOBIET to przestrzeń dla kobiecości, specjalne miejsce, gdzie KOBIETY mogą się spotkać, usiąść w KRĘGU i czerpać wzajemnie ze swojego doświadczenia, z siły kobiecości, wspierać się w rozwoju, uczyć się od siebie nawzajem. To miejsce, które może stać się dla KOBIET inspiracją do zmiany, do kroku naprzód.

Spotkanie na scenie siedmiu KOBIET, które tak jak w życiu szukają swojego miejsca. Trafiają do KRĘGU, który staje się dla nich miejscem odnalezienia samych siebie, a czasem ucieczką od rzeczywistości. To silne i ciekawe osobowości. Każda z nich opowiada swoją historię. Każda jest inna, ale każda jest KOBIETĄ.

 

Bycie w KRĘGU zmienia ich nastawienie do świata i do nich samych. Odkrywają siebie na nowo i szukają nowych doświadczeń. To wspólnota KOBIET, które poprzez swoje doświadczenia życiowe pomagają innym.

Cywilizacja zmieniła nasze społeczne doznania. Kiedyś KOBIETY spotykały się i dzieliły wspólnym doświadczeniem życiowym np. przy darciu pierza, praniu, kiszeniu kapusty itp. Teraz została im grupa terapeutyczna i chęć podzielenia się wrażeniami z innym człowiekiem.

Kochane KOBIETY, a czy Wy macie taki KRĄG dla siebie? Czy macie zestaw kobiecy do pomocy życiowej? Matki, Siostry, Babcie, Ciocie, Przyjaciółki, Sąsiadki – każda z Was jest Mentorką, każda z Was ma swoje doświadczenie i przeżycia. Oto spektakl w hołdzie dla Was, KOBIETY!

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na korzystanie z plików cookies. Więcej w dziale Polityka prywatności.