Repertuar

Miesiąc:

Miejsce:

INFORMACJA
O BILETACH I ZAPROSZENIACH

04.03.2019 | Poniedziałek

11.00

SCENA NA SMOLNEJ 9

P. S. PROGRAM SENIOR – KULTUROMANIA

„Kuchnia świąteczna i karnawałowa w wiejskiej chacie”
etnograficzna prelekcja i prezentacja multimedialna: Elżbieta Piskorz-Branekova

wstęp wolny

06.03.2019 | Środa

16.30

SCENA NA SMOLNEJ 9

Akademia Krajoznawców Uniwersytet III Wieku

„Polskimi śladami przez Czerniowce, Stanisławów, Halicz i okolice”
prelekcja i prezentacja multimedialna: Małgorzata Wojtatowicz

wstęp wolny

09.03.2019 | Sobota

16.00–17.30

SCENA NA SMOLNEJ 9

Aktywne Popołudnie na Smolnej

Taniec współczesny, warsztat
prowadzenie: Agnieszka Sikorska 

bilety: 20 PLN 

09.03.2019 | Sobota

19.00

SCENA NA SMOLNEJ 9

Teatr ResComica „Pod kluczem”

spektakl
scen. i reż.: Aleksander Derkaczew
wyst.: Maria Jabłońska, Beata Lechowicz, Katarzyna Niedźwiecka, Marta Szczęsna-Kononowicz, Dariusz Fijołek

bilety: 5 PLN

10.03.2019 | Niedziela

11.00

SCENA NA SMOLNEJ 9

PORANEK FAMILIJNY

Teatr Pomarańczowy Cylinder „Profesorek Wodorek i wehikuł czasu”, spektakl dla dzieci od 3 lat
reż.: Adam Krotofil, Michał Supcziński, scenogr. i kostiumy: Halina Krotofil, Adam Krotofil, Łukasz Błaszczyk, Danuta Błaszczyk, Katarzyna Niejadlik, Adam Ruszkowski
wyst.: Adam Krotofil, Michał Supcziński
Warsztaty artystyczne, prowadzenie: Klawa Planeta

bilety: 15 PLN

10.03.2019 | Niedziela

17.00

SCENA NA SMOLNEJ 9

Studio Piosenki „Wokalna runda”

koncert
opieka art.: Agnieszka Kowalska

bilety: 5 PLN

11.03.2019 | Poniedziałek

11.00

SCENA NA SMOLNEJ 9

P. S. PROGRAM SENIOR – KULTUROMANIA

„Pierwsze damy II Rzeczypospolitej: Michalina Mościcka, Jadwiga Beckowa, Aleksandra Piłsudska i inne”
prelekcja i prezentacja multimedialna: Piotr Czerwiński

wstęp wolny

11.03.2019 | Poniedziałek

19.00

SCENA NA SMOLNEJ 9

Teatr Południe „Don Juan”

premiera spektaklu
adaptacja i reż.: Bartłomiej Gola, scenogr. i kostiumy: Jagoda Pyrz, Joanna Pitak, opr. muz.: Marcin Kołodziejczyk, Jacek Sienkiewicz
wyst.: Arkadiusz Gołębiowski, Jagoda Pyrz, Radek Drożdż

zaproszenia 

16.03.2019 | Sobota

19.00

SCENA NA SMOLNEJ 9

Euforyści „Danse macabre”

koncert
opieka art.: Eliza Szulińska, akomp.: Jakub Sokołowski, prowadzenie: Daniel Potkański
wyst.: Izabella Kurlanda, Julia Pawłowska, Sylwia Gwiazda, Bartosz Jakubowski, Zofia Michalik i inni

bilety: 20 PLN

bilety dostępne także na ewejsciowki.pl

17.03.2019 | Niedziela

11.00

SCENA NA SMOLNEJ 9

PORANEK FAMILIJNY

Teatr Scena Elffów „Calineczka”, spektakl dla dzieci od 3 lat
wyst.: Ani Polarusz (Ani-rusz), Patryk Huńkowski (kompozytor, pianista)
Warsztaty artystyczne, prowadzenie: Klawa Planeta

bilety: 15 PLN

18.03.2019 | Poniedziałek

11.00

SCENA NA SMOLNEJ 9

P. S. PROGRAM SENIOR – KULTUROMANIA

Profesje – pianista. Spotkanie z Januszem Tylmanem

wstęp wolny

20.03.2019 | Środa

16.30

SCENA NA SMOLNEJ 9

Akademia Krajoznawców Uniwersytet III Wieku

„Polskimi śladami przez Brześć, Kobryń, Różaną i okolice”
prelekcja i prezentacja multimedialna: Mieczysław Żochowski

wstęp wolny

23.03.2019 | Sobota

19.00

SCENA NA SMOLNEJ 9

„Zakochaj się w mojej Warszawie”

musical z muzyką na żywo
muz.: Ryszard Szwec, tekst: Wiesława Sujkowska, reż.: Piotr Furman, choreogr.: Bartosz Figurski, scenogr.: Natalia Kołodziej
wyst.: Zbigniew Ayodele, Jagoda Bednarek, Laura Choijiljav, Jan Marczuk, Julia Nawrocka, Aleksander Raczek , Karolina Rogala, Piotr Sieluk, Maciej Tomaszewski, Krystyna Zajkowska, Julia Zulczyk, z gościnnym udziałem Liwii Pawłowskiej
zespół muzyczny: Adam Rossa (instrumenty klawiszowe), Patryk Sztabiński (akordeon), Mateusz Dobosz (kontrabas), Radosław Mysłek (perkusja)

Licencja na wystawienie utworu została wydana przez Stowarzyszenie Autorów ZAiKS.
produkcja: Dom Kultury Śródmieście

bilety: 45 PLN/25 PLN – dzieci, młodzież, studenci i seniorzy 60+ 

bilety dostępne także na portalu ewejściówki.pl 

24.03.2019 | Niedziela

11.00

SCENA NA SMOLNEJ 9

PORANEK FAMILIJNY

Grupa O! Teatr „Wielka wyprawa Pana Maluśkiewicza”, spektakl dla dzieci od 3 lat
reż.: Marek Stawarz, scen.: Adam Wacławiak, Marek Stawarz, scenogr.: Karolina Stawarz
wyst.: Artur Bocheński, Michał Wiewióra
Warsztaty artystyczne, prowadzenie: Klawa Planeta

bilety: 15 PLN

24.03.2019 | Niedziela

17.00

SCENA NA SMOLNEJ 9

„Zakochaj się w mojej Warszawie”

musical z muzyką na żywo
muz.: Ryszard Szwec, tekst: Wiesława Sujkowska, reż.: Piotr Furman, choreogr.: Bartosz Figurski, scenogr.: Natalia Kołodziej
wyst.: Zbigniew Ayodele, Jagoda Bednarek, Laura Choijiljav, Jan Marczuk, Julia Nawrocka, Aleksander Raczek , Karolina Rogala, Piotr Sieluk, Maciej Tomaszewski, Krystyna Zajkowska, Julia Zulczyk, z gościnnym udziałem Liwii Pawłowskiej
zespół muzyczny: Adam Rossa (instrumenty klawiszowe), Patryk Sztabiński (akordeon), Mateusz Dobosz (kontrabas), Radosław Mysłek (perkusja)

Licencja na wystawienie utworu została wydana przez Stowarzyszenie Autorów ZAiKS.
produkcja: Dom Kultury Śródmieście

bilety: 45 PLN/25 PLN – dzieci, młodzież, studenci i seniorzy 60+ 

bilety dostępne także na portalu ewejściówki.pl 

25.03.2019 | Poniedziałek

11.00

SCENA NA SMOLNEJ 9

P. S. PROGRAM SENIOR – KULTUROMANIA

Grażyna Skowron-Matkowska „O miłości, radości i nadziei”
piosenki Edith Piaf
oprac. muz.: Janusz Tylman

bilety: 5 PLN

30.03.2019 | Sobota

19.00

SCENA NA SMOLNEJ 9

Festiwal Różnorodni Warszawiacy

Spotkanie VI: Hindusi

rejestracja online: formularz rejestracyjny

31.03.2019 | Niedziela

11.00

SCENA NA SMOLNEJ 9

PORANEK FAMILIJNY

Teatr Tak „Milutka w malachitowym borze”, spektakl z elementami jęz. angielskiego dla dzieci od 3 lat
wyst: Emilia Rutkowska-Bekas, Dariusz Bekas
Warsztaty artystyczne, prowadzenie: Klawa Planeta
bilety: 15 PLN

31.03.2019 | Niedziela

17.00

SCENA NA SMOLNEJ 9

Big Band Jazz Combo Volta „Parasolki z Cherbourga”

BILETY WYPRZEDANE

koncert muzyki filmowej i musicalowej

opieka art. i prowadzenie: Wojciech Kulczycki
wyst.: Anna Sekuna (wokal), Joanna Rubin (saksofon altowy), Agnieszka Homa (saksofon altowy), Kamil Smukowski (saksofon tenorowy), Rafał Kwiatkowski (saksofon barytonowy), Bartosz Kieszkowski (trąbka), Mateusz Woch (trąbka), Tadeusz Łazuka (puzon), Rafał Rakusiewicz (puzon), Malwina Dąbrowska (flet), Mariusz Dropek (fortepian), Michał Gasztold (gitara), Jarek Woszczyk (gitara basowa), Mateusz Wiewióra (perkusja)

bilety: 5 PLN 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych zgodnie z Polityką prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce. Więcej →

Zmiany w Polityce Prywatności


Zgodnie z wymogami prawnymi nałożonymi przez Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, w niniejszym Serwisie obowiązuje nowa Polityka prywatności, w której znajdują się wszystkie informacje dotyczące zbierania, przetwarzania i ochrony danych osobowych użytkowników tego Serwisu.

Przypominamy ponadto, że dla prawidłowego działania serwisu używamy informacji zapisanych w plikach cookies. W ustawieniach przeglądarki internetowej można zmienić ustawienia dotyczące plików cookies.

Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies w niniejszym Serwisie, prosimy o zmianę ustawień w przeglądarce lub opuszczenie Serwisu.

Polityka prywatności