DKS

Galeria w OSiR

Wybierz dział:

Ośrodek Sportu i Rekreacji
ul. Polnej 7a

 

Dom Kultury Śródmieście galerią w OSiR opiekuje się od 2013 roku. Do wymagań galerii został przystosowany hall wystawowy na pierwszym piętrze, który jest odwiedzany zarówno przez uczestników zajęć sportowych, jak i uczestników odbywających się w sąsiadującej z nim sali konferencji, imprez kulturalnych itd. oraz klientów hotelu znajdującego się piętro wyżej.

 

Galeria gościła m.in.:

  • wystawę fotografii figurek z plasteliny Paula Kelly'ego „O życiu i byciu…”,
  • wystawę rysunków Piotra Wojciechowskiego „Logika obecności”,
  • wystawę fotografii Mariny Tokarevej (Rosja) „Krawędź Ziemi jest wszędzie”,
  • wystawę rysunków Krzysztofa Linnike „Drogo.w.skazy”,
  • wystawę malarstwa i rysunku oraz grafiki komputerowej Artura Grzechnika „Moc”. 

 

AKTUALNA WYSTAWA

Małgorzata Dygas-Konopacka
„Zapis 5D”, wystawa plakatu

 

Małgorzata Dygas-Konopacka jest magistrem nauk ekonomicznych i pedagogiem. Ukończyła Szkołę Główną Handlową w Warszawie.
Jest artystką odnotowaną w portalu artystów Artinfo.pl, a jej prace są sprzedawana na aukcjach dzieł sztuki współczesnej organizowanych np. przez Rempex.

„Obecna wystawa plakatu ZAPIS 5D powstała na bazie oryginalnych prac malowanych uszlachetnionymi farbami akrylowymi. Każda praca z tej kolekcji jest szczególna i niepowtarzalna, ma za zadanie wprowadzić w świat 5D: kreacji, interpretacji, analizy oraz pobudzić współdziałanie obu półkul mózgowych. Przynosi ukojenie, relaks i stabilizację emocjonalną, podnosi poczucie radości.
Zapraszam do odwiedzenia wystawy”

Autorka