Strona główna - Dom Kultury Śródmieście
DKS
DKS
DKS
DKS
DKS
DKS
DKS
DKS
DKS
DKS

Praca

Główna/y specjalistka/a ds. Promocji i PR

Główna/y specjalistka/a ds. Promocji i PR

Dom Kultury Śródmieście zatrudni osobę na stanowisku Głównej/ego specjalistki/y ds. Promocji i PR

pełny etat, wynagrodzenie zasadnicze: 3500–5000 zł, dodatek stażowy

Najważniejsze obowiązki:

  1. Planowanie i prowadzenie działań promocyjnych DKŚ.
  2. Redagowanie i aktualizacja strony internetowej DKŚ (wraz z projektowaniem i opracowaniem materiałów graficznych),
  3. Przygotowywanie i nadzór nad produkcją materiałów informacyjno-promocyjnych DKŚ,
  4. Projektowanie, proponowanie, wprowadzanie systemu reklamy zewnętrznej, pozyskiwanie powierzchni reklamowych, współpraca z firmami zajmującymi się reklamą zewnętrzną.
  5. Planowanie, koordynowanie i prowadzenie działań w zakresie Media Relations (opracowywanie materiałów informacyjnych i notatek prasowych, nadzór nad wysyłaniem informacji do mediów, nagrywanie informacji dla stacji radiowych, umawianie nagrań telewizyjnych, pozyskiwanie i współpraca z patronami medialnymi itd.).

Wymagania:

– wykształcenie wyższe,

– wysoka kultura osobista,

– kreatywność,

– wysoka motywacja do działania,

– umiejętność pracy w zespole,

– terminowość, odpowiedzialność,

– umiejętność posługiwania się poprawną polszczyzną,

– znajomość jęz. angielskiego.

Oferujemy:

– możliwość rozwoju zawodowego,

– pracę w stabilnej i przyjaznej firmie,

– wyzwania i codzienny kontakt z ciekawymi wydarzeniami.

Aplikację (CV i list motywacyjny) należy złożyć drogą mailową na adres biuro@dks.art.pl
do 29.09.2021 r. Na dokumentach należy zamieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Dom Kultury Śródmieście w Warszawie w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko Głównej/ego specjalistki/ty ds. Promocji i PR.

NASZE AKTYWNOŚCI

Grupy artystyczne

Przyjdź / zobacz / zapisz się!

logo DKŚ i Syrenka m.st. Warszawylogo DKŚ i Syrenka m.st. Warszawy

Zmiany w Polityce Prywatności

Zgodnie z wymogami prawnymi nałożonymi przez Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, w niniejszym Serwisie obowiązuje nowa Polityka prywatności, w której znajdują się wszystkie informacje dotyczące zbierania, przetwarzania i ochrony danych osobowych użytkowników tego Serwisu.

Polityka prywatności