DKS

Osiągnięcia

Wybierz dział:

11.04.2019
II miejsce dla Grupy Wokalnej Oleander
(opieka art.: Marek Stołowski) w kategorii zespół wokalny na III Mokotowskich Senioraliach – konkursie wokalnym dla seniorów organizowanym przez Służewski Dom Kultury w Dzielnicy Mokotów, Warszawa 2019.

 

6.04.2019
Wyróżnienie dla grupy tańca jazzowego FREAK
na XVIII Mazowieckim Festiwalu Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Artystycznej ASTERIADA organizowanym przez Dom Kultury Włochy, w kategorii widowisko ruchowo-taneczne, Warszawa 2019.

 

23.03.2019
I miejsce dla Kamili Wasilewskiej z grupy tanecznej FLESZ (w kategorii solo) na Krajowych Eliminacjach do Światowego Konkursu Tanecznego dla dzieci i młodzieży Dance World Cup, Kraków 2019

 

23.03.2019
II miejsce dla Magdaleny Sobieskiej z grupy tanecznej FLESZ (w kategorii solo) na Krajowych Eliminacjach do Światowego Konkursu Tanecznego dla dzieci i młodzieży Dance World Cup, Kraków 2019



23.03.2019

I miejsce dla Kamili Wasilewskiej i Magdaleny Sobieskiej z grupy tanecznej FLESZ (w kategorii duet) na Krajowych Eliminacjach do Światowego Konkursu Tanecznego dla dzieci i młodzieży Dance World Cup, Kraków 2019

 

23–24.03.2019
I miejsce dla Grupy Wokalnej Oleander
(opieka art.: Marek Stołowski) w kategorii zespoły wokalne podczas XVI Festiwalu Chórów, Kabaretów i Zespołów Seniora organizowanego przez Dom Kultury Zacisze, Warszawa 2019

 

23–24.03.2019
I miejsce dla Teatrzyku A’la Kabaret 
(opieka art.: Alina Makówka) w kategorii kabarety podczas XVI Festiwalu Chórów, Kabaretów i Zespołów Seniora organizowanego przez Dom Kultury Zacisze, Warszawa 2019


23–24.03.2019
I miejsce dla Chóru La Musica
(opieka art.: Barbara Wasilewska) w kategorii chóry podczas XVI Festiwalu Chórów, Kabaretów i Zespołów Seniora organizowanego przez Dom Kultury Zacisze, Warszawa 2019

 

11.04.2017
III miejsce dla Grupy Wokalnej Oleander (opieka art.: Marek Stołowski) w kategorii „Zespół wokalny” podczas Pierwszych Mokotowskich Senioraliów, organizowanych przez Służewski Dom Kultury, Warszawa 2017

 

03.04.2017
Wyróżnienie dla grupy tanecznej SLYDE (w składzie: Marta Domagała-Witkowska, Marta Gajuk, Ola Lewandowska, Aleksandra Bechcicka, Sylwia Rusak), w V kategorii wiekowej – widowisko ruchowo-taneczne, na XVI Mazowieckim Festiwalu Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Artystycznej ASTERIADA, Warszawa 2017

 

03.04.2017
II miejsce dla Joanny Pawłowskiej i Kamili Wasilewskiej z grupy tanecznej FLESZ, w V kategorii wiekowej – soliści i duety, na XVI Mazowieckim Festiwalu Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Artystycznej ASTERIADA, Warszawa 2017

 

03.04.2017
I miejsce dla Kamili Wasilewskiej z grupy tanecznej FLESZ, w V kategorii wiekowej – soliści i duety, na XVI Mazowieckim Festiwalu Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Artystycznej ASTERIADA, Warszawa 2017

 

25.03.2017
II miejsce dla Grupy Wokalnej Oleander (opieka art.: Marek Stołowski) w kategorii „Zespoły wokalne” podczas XV Festiwalu Chórów, Kabaretów i Zespołów Seniora, organizowanego przez Dom Kultury Zacisze, Warszawa 2017

 

31.01.2017
„Certyfikat Dobroczynności” dla Chóru Cantare w podziękowaniu za udział we wspólnym kolędowaniu w Domu Dziecka nr 2 w Warszawie i Domu Dziecka Zgromadzenia ss. Franciszkanek Rodziny Maryi w Międzylesiu w ramach projektu „PoKolędzie JP2”, organizowanym przez Centrum Myśli Jana Pawła 2

 

21.10.2016
II Nagroda dla Magdy Sienickiej (reżyseria; współautorstwo – Marta Tracz) za reportaż pt. „Kopciuszek”– ciepły portret, wytrwałość obserwacji, sprawnie i klasycznie opowiedzianą historię, dużą wrażliwość – w VI Konkursie Reportażu Amatorskiego, organizowanym przez Staromiejski Dom Kultury, Warszawa 2016 (film był konsultowany na spotkaniach grup artystycznych DKŚ – Frakcja/35 i Documentarium)

 

23.06.2016
II miejsce dla Chóru La Musica (opieka art.: Barbara Wasilewska), w kategorii chóry za udział w IX Juwenaliach III Wieku organizowanego przez Fundację AVE, Warszawa 2016

 

11.06.2016
III miejsce dla Oli Lewandowskiej, Marty Domagały-Witkowskiej i Aldony Banasiuk z grupy tanecznej SLYDE (w kategorii taniec współczesny; choreografia: Izabella Borkowska) na III Ogólnopolskim Konkursie Skiba Dance, Wrocław 2016

 

08.05.2016
II miejsce dla Chóru La Musica (opieka art.: Barbara Wasilewska) w kategorii chóry podczas XIV Festiwalu Chórów, Kabaretów i Zespołów Seniora organizowanego przez Dom Kultury Zacisze, Warszawa 2016

 

08.05.2016
Wyróżnienie dla Teatrzyku A`la Kabaret (opieka art.: Ala Makówka) w kategorii kabarety podczas XIV Festiwalu Chórów, Kabaretów i Zespołów Seniora organizowanego przez Dom Kultury Zacisze, Warszawa 2016

 

08.05.2016
Wyróżnienie dla Grupy Wokalnej Oleander (opieka art.: Marek Stołowski) w kategorii zespoły wokalne podczas XIV Festiwalu Chórów, Kabaretów i Zespołów Seniora organizowanego przez Dom Kultury Zacisze, Warszawa 2016

 

08.05.2016
Wyróżnienie dla Chóru Seniora Uśmiech (opieka art.: Małgorzata Krynicka) w kategorii zespoły wokalne podczas XIV Festiwalu Chórów, Kabaretów i Zespołów Seniora organizowanego przez Dom Kultury Zacisze, Warszawa 2016

 

02.04.2016
II miejsce dla Magdaleny Sobieskiej z grupy tanecznej FLESZ (w kategorii solo; inne formy tańca 16–24 lat) na IV Ogólnopolskim Festiwalu Form Tanecznych Dance Group, Gdańsk 2016

 

02.04.2016
III miejsce dla Kamili Wasilewskiej z grupy tanecznej FLESZ (w kategorii solo; inne formy tańca 16–24 lat) na IV Ogólnopolskim Festiwalu Form Tanecznych Dance Group, Gdańsk 2016

 

02.04.2016
II miejsce dla Kingi Aleksandrowicz i Natalii Schwenkgrub z grupy tanecznej FLESZ (w kategorii duo; inne formy tańca 16–24 lat) na IV Ogólnopolskim Festiwalu Form Tanecznych Dance Group, Gdańsk 2016

 

02.04.2016
IV miejsce dla Magdaleny Sobieskiej i Kamili Wasilewskiej z grupy tanecznej FLESZ (w kategorii duo; inne formy tańca 16–24 lat) na IV Ogólnopolskim Festiwalu Form Tanecznych Dance Group, Gdańsk 2016

 

02.04.2016
II miejsce dla grupy tanecznej FLESZ (w kategorii miniformacja; inne formy tańca 16–24 lat; układ „Hello”) na IV Ogólnopolskim Festiwalu Form Tanecznych Dance Group, Gdańsk 2016

 

02.04.2016
V miejsce dla grupy tanecznej FLESZ (w kategorii miniformacja; inne formy tańca 16–24 lat; układ „Rock My Soul”) na IV Ogólnopolskim Festiwalu Form Tanecznych Dance Group, Gdańsk 2016

 

05.03.2016
II miejsce dla grupy tanecznej FLESZ (w kategorii V, inne propozycje taneczne, układ „Hello”) na XV Mazowieckim Festiwalu Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Artystycznej ASTERIADA, Dom Kultury Włochy, Warszawa 2016

 

05.12.2015
II miejsce dla Aldony Banasiuk, Marty Domagały-Witkowskej, Aleksandry Lewandowskiej z grupy tanecznej Slyde w III kategorii wiekowej (studenci/dorośli) – TRIO na 4. Warszawskim Konkursie Tanecznym SOLODUOTRIO, Dom Kultury Śródmieście, Warszawa 2015

 

05.12.2015
Wyróżnienie dla Marty Domagały-Witkowskiej i Roberta Besali z grupy tanecznej Slyde w III kategorii wiekowej (studenci/dorośli) – DUO na 4. Warszawskim Konkursie Tanecznym SOLODUOTRIO, Dom Kultury Śródmieście, Warszawa 2015

 

05.12.2015
I miejsce dla Kamili Wasilewskiej z grupy tanecznej FLESZ w III kategorii wiekowej (studenci/dorośli) – SOLO na 4. Warszawskim Konkursie Tanecznym SOLODUOTRIO, Dom Kultury Śródmieście, Warszawa 2015

 

05.12.2015
II miejsce dla Izabeli Szulc oraz Darii Ruban z grupy tanecznej FLESZ w II kategorii wiekowej (liceum) – DUO na 4. Warszawskim Konkursie Tanecznym SOLODUOTRIO, Dom Kultury Śródmieście, Warszawa 2015

 

15.11.2015
III miejsce dla Danuty Kłęk (Grupa wokalna „Oleander"), opieka art.: Marek Stołowski) w kategorii: Piosenka – soliści-wokaliści i duety wokalne na XIII Ogólnopolskim Przeglądzie Amatorskiej Twórczości Artystycznej Seniorów „TERAZ MY” organizowanym przez Dom Kultury „Włochy”, Warszawa 2015

 

07.11.2015
Grand Prix dla Chóru „La Musica” (opieka art.: Barbara Wasilewska) na III Festiwalu Pieśni Żołnierskich I Patriotycznych „Jak długo w sercach naszych”, organizator: Ośrodek Kultury w Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy, Warszawa 2015

 

10.07.2015
W dniach 4–10 lipca 2015 zespół FLESZ z Domu Kultury Śródmieście brał udział w New Prague Dance Festival w Pradze Czeskiej. 8 tancerek brało udział w warsztatach tanecznych i rywalizacji konkursowej.
Dziewczyny tańczyły trzy układy w choreografii Izabelli Borkowskiej: „Testosteron”, „Jacket”, „3386” i zdobyły nagrodę DANCING HAND NPDF 2015 za najlepiej zrealizowane choreografie. Była to XIX edycja tego jednego z największych festiwali tanecznych na świecie. W tym roku przyjechały do Pragi zespołu z USA, Japonii, Belgii, Malty, Izraela, Honkongu, Połudnowej Afryki i Indii.

 

25.06.2015
II miejsce dla Chóru „La Musica” (opieka art.: Barbara Wasilewska) w kategorii Chóry na VIII Juwenaliach III wieku organizowanych przez Fundację AVE, Warszawa 2015

 

23.05.2015
II miejsce dla zespołu wokalnego „Oleander" (opieka art.: Marek Stołowski) w kategorii zespołów wokalnych na XXXV Przeglądzie Amatorskich Zespołów Artystycznych organizowanego przez Ośrodek Kultury im. Stefana Żeromskiego w Dzielnicy Wola, Warszawa 2015

 

23.05.2015
Wyróżnienie dla Danuty Kłęk (Grupa wokalna „Oleander"), opieka art.: Marek Stołowski) w kategorii solistów wokalnych na XXXV Przeglądzie Amatorskich Zespołów Artystycznych organizowanego przez Ośrodek Kultury im. Stefana Żeromskiego w Dzielnicy Wola, Warszawa 2015

 

22.05.2015
III miejsce dla Chóru „La Musica” (opieka art.: Barbara Wasilewska) w kategorii muzycznej chóralnej (kategoria wiekowa III – powyżej 18 lat) na XIII Edycji Konkursu Piosenkarskiego TULIPANADA organizowanego przez Ośrodek Kultury „Arsus” i Dom Kultury „Kolorowa”, Warszawa 2015

 

13.03.2015
Wyróżnienie dla Grupy Musicalowej (opieka art.: Izabella Borkowska) w Konkursie Tanecznym za układ „Ladies Choice” (V kategoria wiekowa) podczas XIV Mazowieckiego Festiwalu Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Artystycznej ASTERIADA 2015

 

02.03.2015
II miejsce dla Daniela Jarocińskiego z Grupy Musicalowej (opieka art.: Izabella Borkowska) w Konkursie Piosenki (V kategoria wiekowa: młodzież do 26 roku życia) podczas XIV Mazowieckiego Festiwalu Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Artystycznej ASTERIADA 2015

 

06.12.2014
I miejsce dla Zuzanny Rytki z grupy tanecznej Slyde („Human Fly” – choreografia własna) w III kategorii wiekowej (studenci/dorośli) – SOLO na 3. Warszawskim Konkursie Tanecznym SOLODUOTRIO, Dom Kultury Śródmieście, Warszawa 2014

 

06.12.2014
II miejsce dla Aldony Banasiuk, Olgi Gościniak, Zuzanny Rytki z grupy tanecznej Slyde („Misja Mercury – choreografia Izabella Borkowska) w III kategorii wiekowej (studenci/dorośli) – TRIO na 3. Warszawskim Konkursie Tanecznym SOLODUOTRIO, Dom Kultury Śródmieście, Warszawa 2014

 

06.12.2014
III miejsce dla Olgi Gościniak i Rocha Alończyka z grupy tanecznej Slyde (wspólne siły, choreografia własna) w III kategorii wiekowej (studenci/dorośli) – DUO na 3. Warszawskim Konkursie Tanecznym SOLODUOTRIO, Dom Kultury Śródmieście, Warszawa 2014

 

06.12.2014
Wyróżnienia dla Dominiki Bartosiewicz z zespołu FLESZ (choreografia własna) w III kategorii wiekowej (studenci/dorośli) na 3. Warszawskim Konkursie Tanecznym SOLODUOTRIO, Dom Kultury Śródmieście, Warszawa 2014

 

06.12.2014
II miejsce dla Izabeli Szulc, Magdaleny Dąbrowskiej i Magdaleny Sobieskiej z zespołu FLESZ („Testosteron”) w II kategorii wiekowej (liceum) – TRIO na 3. Warszawskim Konkursie Tanecznym SOLODUOTRIO, Dom Kultury Śródmieście, Warszawa 2014

 

06.12.2014
III miejsce dla Izabeli Szulc i Kamili Wasilewskiej z zespołu FLESZ („VEM”) w II kategorii wiekowej (liceum) – DOU na 3. Warszawskim Konkursie Tanecznym SOLODUOTRIO, Dom Kultury Śródmieście, Warszawa 2014

 

06.12.2014
III miejsce dla Kingi Aleksandrowicz, Natalii Schwenkgrub i Karoliny Tabor z zespołu FLESZ („Try”) w III kategorii wiekowej (studenci/dorośli) – TRIO na 3. Warszawskim Konkursie Tanecznym SOLODUOTRIO, Dom Kultury Śródmieście, Warszawa 2014

 

23.11.2014
Główna nagroda dla Grupy Wokalnej Oleander (opieka art.: Marek Stołowski) w kategorii: Piosenka – zespoły wokalne na XII Ogólnopolskim Przeglądzie Amatorskiej Twórczości Artystycznej Seniorów „TERAZ MY” organizowanym przez Dom Kultury „Włochy”

 

23.11.2014
Wyróżnienie dla Pani Danuty Kłęk z Grupy Wokalnej Oleander (opieka art.: Marek Stołowski) w kategorii: Piosenka – soliści na XII Ogólnopolskim Przeglądzie Amatorskiej Twórczości Artystycznej Seniorów „TERAZ MY” organizowanym przez Dom Kultury „Włochy”

 

22.11.2014
Wyróżnienie dla Pauliny Zając z grupy artystycznej DKŚ Documentarium (opieka art.: Marek Pawłowski i Adam Zięcina) za film „Baza azylu” na festiwalu filmowym „Nakręceni”, który odbył się w Miejskim Centrum Kultury w Bełchatowie („Baza azylu”, scen. i reż.: Paulina Zając, zdj.: Mikołaj Miętek, Maja Zawierzeniec, Aleksandra Sadokierska, Paulina Zając – amator; film dokumentalny)

 

10.08.2014
Wyróżnienie dla big bandu Jazz Combo Volta (opieka art.: Wojciech Kulczycki) w konkursie ZŁOTA TARKA zorganizowanego w ramach XLIV Międzynarodowego Festiwalu Jazzu Tradycyjnego OLD JAZZ MEETING, Iława 2014

 

21.06.2014
III miejsce dla Grupy Wokalnej Oleander (opieka art.: Marek Stołowski) w kategorii chóry na XXXIV Przeglądzie Amatorskich Zespołów Artystycznych, Warszawa 2014

 

11.06.2014
Wyróżnienie dla Grupy Wokalnej Oleander (opieka art.: Marek Stołowski) w kategorii zespoły na VII Juwenaliach III wieku organizowanych przez Fundację AVE, Warszawa 2014

 

11.06.2014
II miejsce dla Chóru „La Musica” (opieka art.: Barbara Wasilewska) w kategorii Chóry na VII Juwenaliach III wieku organizowanych przez Fundację AVE, Warszawa 2014

 

07.06.2014
Wyróżnienie dla Dominiki Bartosiewicz z zespołu FLESZ za chorografię do układu tanecznego „LJOSI” (opieka art.: Izabella Borkowska) na IV Konfrontacjach Tanecznych 2014, Ośrodek Edukacji Kulturalnej Dzieci i Młodzieży „SKORP” przy współpracy Bielańskiego Centrum Edukacji Kulturalnej, Warszawa 2014

 

07.06.2014
Wyróżnienie dla Duetu – Natalia Meksa/Kamila Wasilewska z zespołu FLESZ – za chorografię do układu tanecznego „Requiem” (opieka art.: Izabella Borkowska) na IV Konfrontacjach Tanecznych 2014, Ośrodek Edukacji Kulturalnej Dzieci i Młodzieży „SKORP” przy współpracy Bielańskiego Centrum Edukacji Kulturalnej, Warszawa 2014

 

07.06.2014
Nagroda dla Izabelli Borkowskiej (starszy instruktor, koordynator ds. tańca w DKŚ) za najlepsze przygotowanie techniczne tancerzy na IV Konfrontacjach Tanecznych 2014, Ośrodek Edukacji Kulturalnej Dzieci i Młodzieży „SKORP” przy współpracy Bielańskiego Centrum Edukacji Kulturalnej, Warszawa 2014

 

25.05.2014
I miejsce dla zespołu FLESZ (opieka art.: Izabella Borkowska) w kategorii taniec – dorośli na Wojewódzkim Przeglądzie Twórczości Artystycznej – Kulturomaniak 2014, Gminne Centrum Kultury, Mrozy 2014

 

24.05.2014
Wyróżnienie dla zespołu FLESZ (opieka art.: Izabella Borkowska) na XVI Konfrontacjach Różnych Form Tanecznych, Kutnowski Dom Kultury, Kutno 2014

 

21.05.2014
Wyróżnienie dla Duetu – Natalia Meksa/Kamila Wasilewska z zespołu FLESZ – za chorografię do układu tanecznego „Requiem” (opieka art.: Izabella Borkowska) w kategorii tańca – solo na XXXIV Przeglądzie Amatorskich Zespołów Artystycznych, Ośrodek Kultury im. Stefana Żeromskiego w Dzielnicy Wola m.st. Warszawy, Warszawa 2014

 

21.05.2014
I miejsce dla Chóru „La Musica” (opieka art.: Barbara Wasilewska) w kategorii chóry na XXXIV Przeglądzie Amatorskich Zespołów Artystycznych organizowanym przez Ośrodek Kultury im. Stefana Żeromskiego w Dzielnicy Wola m.st. Warszawy, Warszawa 2014

 

20.05.2014
Wyróżnienie dla Iwony Łaskarzewskiej (Studio Piosenki, opieka art.: Agnieszka Kowalska) w kategorii III XVI Edycji Konkursu Wokalnego Złota Ósemka organizowanego przez Białołęcki Ośrodek Kultury, Warszawa 2014

 

12.04.2014
I miejsce dla Duetu – Natalia Meksa/Kamila Wasilewska z zespołu FLESZ – za chorografię do układu tanecznego „Requiem” (opieka art.: Izabella Borkowska) w kategorii dorośli na II Przeglądzie Tanecznym „Rytmy Miasta”, Młodzieżowy Dom Kultury „Ochota”, Warszawa 2014

 

08.04.2014
III miejsce dla zespołu FLESZ (opieka art.: Izabella Borkowska) w kategorii INNE PROPOZYCJE TANECZNE na 11. Ogólnopolskich Spotkaniach Tanecznych SPONTAN 2014, nagrodę przyznało jury złożone z członków Teatru Tańca Test, Ośrodek Działań Artystycznych Dorożkarnia, Warszawa 2014

 

29.03.2014
I miejsce dla Chóru „La Musica” (opieka art.: Barbara Wasilewska) w kategorii Chóry na XIII Festiwalu Chórów, Kabaretów i Zespołów Seniora w DK „Zacisze”, Warszawa 2014

 

22.03.2014
II miejsce dla Duetu – Natalia Meksa/Kamila Wasilewska z zespołu FLESZ – za chorografię do układu tanecznego „Requiem” (opieka art.: Izabella Borkowska) na Festiwalu Ludzi Aktywnych Kulturalnie F.L.A.K, Warszawa 2014

 

15.03.2014
Eliminacje do Dance World Cup w Krakowie – solo/modern Dominika Bartosiewcz (zespół FLESZ, opieka art.: Izabella Borkowska) – certyfikat do finału Dance World Cup, Światowy finał konkursu: 29.06–05.07.2014, Algarve, Portugalia

NASZE AKTYWNOŚCI

Documentarium

Documentarium

twórcza grupa pasjonatów filmu dokumentalnego
Grupy artystyczne

Grupy artystyczne

Przyjdź / zobacz / zapisz się!
Documentarium

Documentarium

twórcza grupa pasjonatów filmu dokumentalnego
Grupy artystyczne

Grupy artystyczne

Przyjdź / zobacz / zapisz się!
Documentarium

Documentarium

twórcza grupa pasjonatów filmu dokumentalnego
Grupy artystyczne

Grupy artystyczne

Przyjdź / zobacz / zapisz się!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych zgodnie z Polityką prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce. Więcej →

Zmiany w Polityce Prywatności


Zgodnie z wymogami prawnymi nałożonymi przez Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, w niniejszym Serwisie obowiązuje nowa Polityka prywatności, w której znajdują się wszystkie informacje dotyczące zbierania, przetwarzania i ochrony danych osobowych użytkowników tego Serwisu.

Przypominamy ponadto, że dla prawidłowego działania serwisu używamy informacji zapisanych w plikach cookies. W ustawieniach przeglądarki internetowej można zmienić ustawienia dotyczące plików cookies.

Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies w niniejszym Serwisie, prosimy o zmianę ustawień w przeglądarce lub opuszczenie Serwisu.

Polityka prywatności