Kalendarz imprez

Edycje:

Wybierz dział:

strona 1 / 2

07.08.2017 | Poniedziałek

19.00

Elżbieta Adamiak „Trwaj chwilo, trwaj”

piosenki z najnowszej płyty „Zbieram siebie” oraz największe przeboje takie jak: „Jesienna zaduma” czy „Do Wenecji stąd dalej co dzień”, wyst.: Elżbieta Adamiak (wokal), Piotr Goljat (fortepian, wokal), Sebastian Ruciński (gitara), Piotr Górka (kontrabas)

 

wstęp wolny

08.08.2017 | Wtorek

19.00

Do tańca gra… Roni Band

muzyka z lat 50.–90. XX w., wyst.: Bożena Zubrzycka (wokal), Robert Paradowski (wokal, instrumenty klawiszowe)

 

wstęp wolny

09.08.2017 | Środa

19.00

Big Band Jazz Combo Volta

muzyka swingowa, przygotowanie zespołu i prowadzenie koncertu: Wojciech Kulczycki, wyst.: Anna Sekuna (wokal), Joanna Rubin (saksofon altowy), Agnieszka Homa (saksofon altowy), Barbara Kulas (saksofon tenorowy), Rafał Kwiatkowski (saksofon barytonowy), Bartosz Kieszkowski (trąbka), Mateusz Woch (trąbka), Tadeusz Łazuka (puzon), Rafał Popławski (puzon), Mariusz Dropek (fortepian), Bogusław Poniatowski (gitara basowa), Michał Gasztold (gitara), Mateusz Wiewióra (perkusja)

Big Band Jazz Combo Volta – grupa artystyczna DKŚ

wstęp wolny

10.08.2017 | Czwartek

19.00

Do tańca gra… Strefa 50

standardy muzyki pop, country, blues, rock, wyst.: Waldemar Błaszczyk (wokal, gitara akustyczna), Cezary Bierzniewski (gitara prowadząca), Rafał Kaczewski (gitara basowa), Jakub May (perkusja)

 

wstęp wolny

11.08.2017 | Piątek

19.00

Rodzina Dolewawinowiczów

muzyka cygańska i nie tylko, wyst.: Justyna „Dolewawinowiczówna” Jary (wokal, kazu), Karolina „Dolewawinowiczówna” Matuszkiewicz (wokal, skrzypce), Krzysztof „Dolewawinowicz” Guzewicz (instrumenty perkusyjne), Patryk „Dolewawinowicz” Walczak (akordeon), Mariusz „Dolewawinowicz” Pomian (wokal, gitara), Karol „Dolewawinowicz” Szczubełek (kontrabas), Mateusz „PoProstu” Pliniewicz (skrzypce)

 

wstęp wolny

12.08.2017 | Sobota

19.00

„Czar operetki i musicalu”

w programie m.in.: „Graj Cyganie” z operetki „Hrabina Marica” czy „Przetańczyć całą noc” z musicalu „My Fair Lady”, wyst.: Izabela Kniaź (sopran), Aleksander Kruczek (tenor), Magdalena Sokalska (skrzypce), Ivan Zhukov (fortepian), Michał Kapczuk (kontrabas), Tomasz Rawski (perkusja)

 

wstęp wolny

13.08.2017 | Niedziela

11.00

PORANEK FAMILIJNY: Teatr Trip „Babroszki lecą w Kosmos”

interaktywny spektakl dla dzieci od 3 lat, scen.: Paweł Symkowiak, Natalia Kubiak, muz. i reż.: Paweł Szymkowiak, kostiumy i scenogr.: Małgorzata Borycka, wyst.: Pchła: Anna Bączek-Lieber/Ewelina Wojtak; Kurkuma, Hrabia Robot, Blibliki: Katarzyna Gorczyca/Aleksandra Fielek; Manolo: Marcin Lieber; Narracje: Paweł Szymkowiak, po spektaklu: Letni Plac Zabaw z Klawą Planetą

 

wstęp wolny

13.08.2017 | Niedziela

19.00

„Górale na Saharze – Nomadzi w Beskidach”

połączenie tradycyjnej muzyki ludowej Nomadów z Maroka i górali z Polski; Chigaga Group, wyst.: El Mahjoub Laghfiri (wokal, banjo, kastaniety), Khalifa Naji (wokal, darbuka, kastaniety), Ahmed Sahrawi (wokal, jemby, kastaniety), Aissa El Mghafri (wokal, jemby, kastaniety), Mustapha El Boudani (wokal, gitara elektryczna, kastaniety), DudySkrzypce, wyst.: Marta Matuszna-Wejchenig (wokal, skrzypce), Rafał Bałaś (dudy, piszczałki), Pońc Sisters, wyst.: Kamila Pońc (wokal, skrzypce), Martyna Pońc (wokal, dudy)

 

wstęp wolny

14.08.2017 | Poniedziałek

19.00

Dorota Lulka i Młodsi Panowie „W czasie deszczu dzieci się nudzą”

program złożony z ulubionych dialogów i scenek, łączących popularne piosenki Kabaretu Starszych Panów, wyst.: Dorota Lulka (wokal), Paweł Nowak (akordeon), Maciej Sadowski (kontrabas)

 

wstęp wolny

15.08.2017 | Wtorek

19.00

Trupa Teatralna Warszawiaki „Szemrane/zakazane, czyli szlagiery dawnej Warszawy”

znane szlagiery i mniej znane utwory przedwojennej Warszawy oraz wzruszające piosenki o okupowanej stolicy z filmu „Zakazane piosenki”, wyst.: Matina Bocheńska – Mańka Druciak (wokal), Jakub Kozak – Feluchna (wokal), Jan Jastrzębski – Pan Jan (wokal), Wojciech Buda (harmonia), Tadeusz Czechak (gitara), Grzegorz Domański – Belmondziak (bęben, wokal), Andrzej Fortuna (kontrabas), Sylwester Kozera (banjolka)

 

wstęp wolny

16.08.2017 | Środa

19.00

Wieczór z Armenią

pieśni ormiańskie, opowieść o instrumentach ludowych, historia lawaszu, udział wezmą: Inga Matysiak (wokal, prowadzenie), Sar Sargsyan (wokal), Artash Sharoyan (akordeon), Piotr Prokopowicz (zurna, duduk) oraz restauracja ormiańska „Smaki Kaukazu” z Legionowa
współpraca: Fundacja Diamentowy Głos

 

wstęp wolny

17.08.2017 | Czwartek

19.00

Do tańca gra… Opus

muzyka dance i pop, wyst.: Ludmiła Cech (wokal), Ewa Dubis (wokal), Sergiusz Cech (wokal, instrumenty klawiszowe)

 

wstęp wolny

18.08.2017 | Piątek

19.00

Kabaret Zachodni i Grupa Strunsi

w ArtParku zagrają tylko ze względu na to, że akurat Stadion Narodowy jest w tym czasie zajęty innymi sprawami; Kabaret Zachodni: Karolina Kuras, Janusz Pietruszka, Tomasz Łupak, Jarosław Marek Sobański, Grupa Strunsi: Władysław Sikora, Marcin Osiewicz

 

wstęp wolny

19.08.2017 | Sobota

19.00

Julia Vikman Band „Ballady i romanse rosyjskie”

piosenki rosyjskie i nie tylko, wyst.: Julia Vikman (liderka, wokal, gitara, instrumenty klawiszowe), Andrey Vasilyev (perkusja, chórki), Przemysław Popławski (skrzypce), Tomasz Milewski (gitara basowa)

 

wstęp wolny

20.08.2017 | Niedziela

11.00

PORANEK FAMILIJNY: Teatr Kultureska „Bajeczna fiesta”

interaktywny spektakl dla dzieci od 3 lat, wyst.: Natalia Piekarz, Agnieszka Bielecka, Krzysztof Przybylski, po spektaklu: Letni Plac Zabaw z Klawą Planetą

 

wstęp wolny

strona 1 / 2

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na korzystanie z plików cookies. Więcej w dziale Polityka prywatności.