Strona główna - Dom Kultury Śródmieście
DKS
DKS
DKS
DKS
DKS
DKS
DKS
DKS
DKS
DKS

POMOST

Wybierz dział:

Twórcze soboty w POMOŚCIE - plan zajęć

 

Dla dorosłych


ARTETERAPIA

  • godz. 13.30-15.30
  • godz. 15.30-17.30
    Prowadzenie: Iryna Khomenko

AKTYWNOŚCI SPORTOWE 

Stretching

  • godz. 14.00-15.00
    Prowadzenie: Anastsiia Rudenko 

Fitness dla kobiet

  • godz. 15.30-16.30
    Prowadzenie: Margaryta Vus

WARSZTATY ARTYSTYCZNE

  • godz. 11.00-13.00
    Prowadzenie: Halyna Busko

Tworzenie biżuterii

  • godz. 13.15-15.15
    Prowadzenie: Olena Gabriiel  

 

Dla dzieci


ZAJĘCIA TANECZNE

  • godz. 12.00-13.00 taniec (dla dzieci w wieku 10-14 lat)
  • godz. 13.00-14.00 taniec (dla dzieci w wieku 5-9 lat)
    Prowadzenie: Anastsiia Rudenko

 

ZABAWY ANIMACYJNE

  • godz. 10.00-11.00 (dla dzieci w wieku 5-7 lat)
  • godz. 11.00-12.00 (dla dzieci w wieku 8-9 lat)
  • godz. 12.00-13.30 (dla dzieci od 4 lat z rodzicami)
  • godz. 13.30-15.00 (dla każdego)
    Prowadzenie: Margaryta Vus

 

WARSZTATY ROZWOJOWE

Zajęcia kreatywne

  • godz. 11.00-12.00 (dla dzieci w wieku 5-6 lat)
  • godz. 12.00-13.00 (dla dzieci w wieku 6-7 lat)


Kreatywne zajęcia dla pierwszoklasistów

  • godz. 13.00-14.00 (dla dzieci w wieku 7-8 lat)   


Logika

  • godz. 14.00-15.00 (dla dzieci w wieku 8-9 lat)
  • godz. 15.00-16.00 (dla dzieci w wieku 9-10 lat)
    Prowadzenie: Lievykina Ievgeniia

 

Для дорослих


АРТТЕРАПІЯ

  • 1 Група 13.30-30
  • 2 Група 15.30-30
    Проводить Ірина Хоменко

 

СПОРТИВНІ ЗАНЯТТЯ 

Stretching

  • 14.00-15.00
    Тренер Анастасія Руденко

Fitness

  • 15.30-16.30
    Тренер Маргарита Вус

 

ТВОРЧІ МАЙСТЕР-КЛАСИ

Рукоділля

  • 11.00-13.00
    Проводить Галина Бусько

Прикраси своїми руками

  • 13.15-15.15
    Проводить Олена Габріель

 

Для дітей


СПОРТИВНІ ЗАНЯТТЯ 

  • 1 Група 12.00-13.00 естрадно-спортивні танці (вік 10-14 років)
  • 2 Група 13.00-14.00 естрадно-спортивні танці (вік 5-9 років)
    Тренер  Анастасія Руденко

 

АНІМАЦІЯ

  • 1 Група 10.00-11.00 (вік 5-7 років)
  • 2 Група 11.00-12.00  (вік 8-9 років)
  • 3 Група 12.00-13.30 (батьки та діти від 4 років)
  • 4 Група 13.30-15.00 (вік різний)
    Проводить Маргарита Вус

 

ЗАНЯТТЯ З РАННЬОГО РОЗВИТКУ

Маленькі розумнички

  • 1 група 11.00-12.00 (вік 5-6 років)
  • 2 група 12.00-13.00 (вік 6-7 років)

Вправні першачки

  • 13.00-14.00 (вік 7-8 років)   

Логіка

  • 1 Група 14.00-15.00 (вік 8-9 років)
  • 2 Група 15.00-16.00 (вік 9-10 років)
    Проводить Євгенія Лєвикіна

 

logo DKŚ i Syrenka m.st. Warszawylogo DKŚ i Syrenka m.st. Warszawy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych zgodnie z Polityką prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce. Więcej →

Zmiany w Polityce Prywatności


Zgodnie z wymogami prawnymi nałożonymi przez Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, w niniejszym Serwisie obowiązuje nowa Polityka prywatności, w której znajdują się wszystkie informacje dotyczące zbierania, przetwarzania i ochrony danych osobowych użytkowników tego Serwisu.

Przypominamy ponadto, że dla prawidłowego działania serwisu używamy informacji zapisanych w plikach cookies. W ustawieniach przeglądarki internetowej można zmienić ustawienia dotyczące plików cookies.

Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies w niniejszym Serwisie, prosimy o zmianę ustawień w przeglądarce lub opuszczenie Serwisu.

Polityka prywatności